Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Замовте оренду автобуса на 15 місць

Коли вигідно замовити автобус на 15 осіб та як це зробити


Поїздка на мікроавтобусі набагато вигідніша за замовлення великої кількості таксі або оренди дешевшого, але менш комфортабельного автобуса. Компактність, швидкість та мобільність мікроавтобусів – їхні головні переваги для поїздки Києвом та до іншого міста. Мінімальне споживання палива, а отже, й оптимальна ціна за перевезення та високий рівень комфорту. Саме ці характеристики підказують, що замовити автобус на 15 осіб – найбільш доцільне рішення при організації трансферу як для особистих цілей, так і для бізнес-поїздки.

Поїздка мікроавтобусом середньої місткості дозволить перевезти більше 10 пасажирів на будь-яку відстань. Такий транспорт розрахований як на міський трансфер, так і на подорож до іншого міста, а також на перевезення людей в іншу країну.

Також ми можемо запропонувати перевезення великих груп на 35, 40, 50 та більше осіб.

Як замовити автобус на 15 осіб: три простих способи


Щоб зробити таке замовлення, можна поспілкуватися з менеджерами нашої компанії будь-яким зручним для вас способом. Найпростіший – знайти на нашому сайті форму зворотного дзвінка. Достатньо вказати в ній ім'я замовника та номер телефону. У робочий час до вас зателефонують наші менеджери, які дадуть вичерпні відповіді на всі питання, що цікавлять клієнтів:

  • проконсультують щодо всіх видів транспортних послуг, які надає компанія «Мегатранс»;

  • за потреби зроблять попередній розрахунок вартості послуги;

  • допоможуть вибрати оптимальний вид транспорту для трансферу;

  • підкажуть, як провести розрахунок зручним для клієнта способом.


Можна також зв'язатися для оформлення замовлення без обмеження часу спілкування в онлайн-чатах нашої компанії. Зробити заявку можна у режимі 24/7. Після обробки заявки менеджери зв'яжуться з вами для уточнення замовлення та його остаточного оформлення.

Ще один простий спосіб швидко та якісно оформити замовлення автобуса на 15 осіб – заповнити онлайн-форму на сайті. У ній вказують ім'я та прізвище замовника, а також номер телефону та дату поїздки. В окремому вікні можна зорієнтувати перевізника щодо додаткових побажань, які є важливими для конкретного трансферу. Такими опціями, які не є стандартними вимогами та можуть надаватися за домовленістю, можуть бути:

  • встановлення дитячого крісла або крісел у салоні;

  • наявність збільшеного багажного простору;

  • можливість зупинки в дорозі у вказаних локаціях.


Можна заздалегідь спланувати перегляд цікавого фільму або серіалу, прослуховування музики певного напрямку під час тривалого трансферу в інше місто.

Рівень комфорту: чому мікроавтобус – ідеальне рішення для тривалої подорожі


Оренда мікроавтобуса на 15 осіб з водієм для поїздки в інше місто – справді найкраще рішення, ніж прокат автомобіля чи спроба на своїй машині приїхати для вирішення питань. Досвідчений водій завжди стежить за дорогою та сконцентрований на своїй роботі. Він добре знає всі особливості траси, швидко орієнтується в дорожній ситуації, що змінюється. Для того щоб забезпечити повну безпеку пасажирських перевезень, кожне місце в салоні обладнане ременями безпеки.Всі наші транспортні засоби проходять постійне техобслуговування, а перед виїздом на лінію мікроавтобуси обов'язково проходять профілактичний огляд. Але це далеко не всі позитивні сторони такого замовлення.

Мікроавтобус на 15 місць зазвичай обладнаний із підвищеним комфортом. Незважаючи на досить велику місткість, у нього просторий салон та зручні, широкі відкидні крісла з підголовниками. Такі крісла дозволять відпочити, розслабити тіло у тривалій подорожі. А отже – сконцентрувати всю свою енергію на вирішенні ділових завдань чи пошуку нових позитивних емоцій.

У салоні досить висока стеля, яка створює більш затишний простір під час поїздки, а також дозволяє переміщатися по салону на весь зріст, що важливо при посадці та виході з транспортного засобу.

Для створення сприятливого мікроклімату мікроавтобус може використовувати кондиціонер (у деяких моделях) або ефективну систему вентиляції та опалення. У салоні завжди прохолодно та затишно влітку, а взимку – тепло.

Оренда автобуса з водієм допоможе організувати комфортну поїздку Києвом, передмістями столиці, Київщиною та до інших регіонів та міст України. Ми також допоможемо у трансфері в іншу країну, у тому числі до ближніх країн Європи – Польщі, Чехії, Болгарії та інших держав.

Для більших груп ми пропонуємо:
(097) 260-67-57
Кнопка Viber