Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда «Мерседес-Спринтер»

Оренда «Мерседес-Спринтер» – комфорт оптимальна ціна та швидкість


Мікроавтобус з великою місткістю, виключно безпечний та швидкісний – все це про автоперевезення за допомогою мікроавтобусів Mercedes. Подорож, переїзд, ділова поїздка пройдуть у максимально комфортних умовах. А за кермом авто працюватиме досвідчений водій, який знає про конкретну модель мікроавтобуса практично все. Компанія «Мегатранс» пропонує зручні пасажирські перевезення та оренду автобуса з водієм, широкий вибір мікроавтобусів від одного з провідних автоконцернів світу. Оренда «Мерседес-Спринтер» з послугою супроводу водієм – це можливість приїхати в місце призначення вчасно та з максимальною безпекою.

Оренда «Мерседес-Спринтер» з водієм – найвигідніше рішення


Ділова або приватна поїздка з професійним водієм вигідна з кількох причин:

  • прокладання оптимального за протяжністю та зручністю маршруту до місця призначення;

  • виконання поставленого завдання з доставки пасажирів в обумовлений час без відхилення від графіка;

  • уважність, впевненість у дорозі досвідченого водія, який має постійну практику тривалих поїздок, включаючи закордонні трансфери;

  • вміння використати на всі 100% можливості автотранспорту.


Якщо йде мова про приватну поїздку для відпочинку чи подорожі, тоді оренда мікроавтобуса Mercedes Sprinter з водієм дозволить отримати максимум позитивних емоцій. І найголовніше – не треба відволікатися на дорожню ситуацію, стан техніки, заправку та інші деталі.

Швидкий об'їзд локацій містом, відмінне орієнтування у дорожній обстановці іншого міста, знання правил дорожнього руху в іноземній державі – все це доступне досвідченому водієві, включаючи перевірену, актуальну інформацію про місця відпочинку у дорозі.

Оренда «Спринтера» з водієм: скільки вміщує мікроавтобус


Місткість салону – від 18 пасажирів. Максимальний по заповненню салон – 21 місце.

Крім пасажирів, мікроавтобус може перевезти багаж, включаючи великі валізи або сумки. Багажний відсік місткий і дозволить позбавитися безлічі речей, які б перетворилися на ручну поклажу. Запаковані та акуратно складені у багажному відділенні речі завжди у прямому доступі пасажирів.

Взятий в оренду мікроавтобус Sprinter обов'язково буде оснащений або вентиляцією, або кондиціонером. Це дозволяє підтримувати температурний режим у прийнятних для пасажирів параметрах.

Якщо необхідно підігріти салон, то вмикається нагрівач автономного опалення. Салон герметичний та підтримує задану температуру весь час поїздки. Приємний мікроклімат також створює кондиціонер, якщо подорож проходить у весняно-літній період, а для перевезення використовується мікроавтобус відповідного класу.

Вартість оренди «Спринтера» з водієм


Вартість послуги багато в чому залежить від часу, необхідного для обслуговування клієнта. Є й другий варіант розрахунку вартості послуг: за подолані мікроавтобусом кілометри. На розмір оплати за трансфер також впливають:

  • рівень комфортабельності салону – наявність кондиціонера, м'яких крісел, можливості заряджати гаджети та інше;

  • час випуску автобуса, оскільки, чим новіша техніка, тим дорожчою для замовника вийде її оренда;

  • кількість місць у салоні для пасажирів.


Замовити послугу перевезення людей мікроавтобусом: як це зробити на сайті


Щоб взяти в оренду мікроавтобус Sprinter, потрібно залишити заявку в онлайн-формі нашого сайту. Тут, крім звичних імен та номера телефону, можна заявити про необхідність особливих умов перевезення. Це може бути потреба в установці дитячого безпечного крісла або транспортування негабаритного вантажу. Всі важливі деталі майбутньої поїздки слід обумовити з нашими представниками заздалегідь. Для консультації зі спеціалістами нашої компанії можна замовити телефонний дзвінок. Для цього на сайті є спеціальна онлайн-форма. В параметрах замовлення обов'язково вказується як дата поїздки, так і місце від'їзду та прибуття.

Встановлена також мінімальна сума замовлення: по місту або за його межами. Розрахунок за міжнародні перевезення йде, як правило, за подоланий кілометраж і попередньо обговорюється з виконавцем.

Трансфер до аеропорту, заздалегідь запланована приватна чи ділова поїздка пройдуть без несподіванок. Поїздка на взятому у нас в оренду мікроавтобусі Mercedes Sprinter – це завжди безпечно, швидко та комфортно.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber