Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда «Мерседес-Спринтер»

Оренда «Мерседес-Спринтер» – комфортне переміщення на будь-які відстані


Сьогодні автомобіль — це доступна розкіш для кожного. Проте, коли із перевезенням великої кількості людей звичайний автомобіль не справляється, потрібен мікроавтобус.

Ділові зустрічі та розвозка співробітників компанії, сімейні подорожі чи переїзди, шкільні екскурсії — безліч подій, для яких так необхідний якісний, зручний та комфортний мікроавтобус. Взяти в оренду «Мерседес-Спринтер» вигідно в компанії «Мегатранс».

Організаторів масових перевезень пасажирів все частіше цікавить оренда мікроавтобуса і не дарма. Мікроавтобуси допоможуть у вирішенні багатьох складних питань. Адже, погодьтесь, їхати одним транспортним засобом куди краще, ніж кількома легковими автомобілями, де постійно треба коригувати маршрут, чекати один одного, якщо хтось збився з курсу. А ще, куди гірше витрачати час на вивчення дороги, якщо маршрут для вас новий.

Переваги оренди «Мерседес-Спринтер» з водієм


Організовуючи пасажирські перевезення, використовувати власний транспорт часто недоречно, а громадський — незручно. Тоді варто подумати про оренду мікроавтобуса з водієм. Так ви зекономите кошти, час і нерви.

Оренда «Мерседеса-Спринтер» дозволить вирішити багато завдань і має ряд переваг:

  • Універсальність. Мікроавтобусами можна перевозити як людей, так і невеликі вантажі. Тому сміливо можна брати з собою всі необхідні речі в якості багажа.

  • Економія. Мікроавтобус легко впорається з перевезенням великої кількості людей. Для порівняння, оренда кількох легкових автомобілів обійдеться дорожче і дещо збільшить час організації поїздки.

  • Організованість. Оренда автобуса допоможе чітко спланувати поїздку. Всі учасники заходу знаходяться в одному місці, одночасно виїхали і прибули в потрібний в пункт призначення, і не потрібно ні на кого чекати.


І найголовніше — нікому не потрібно відволікатись на дорогу, заправки, і залишається просто насолоджуватись поїздкою.

Для комфортних подорожей, переїздів чи ділових поїздок на великі відстані краще вибирати практичні та зручні мікроавтобуси. Довіряйте надійним компаніям і ваші поїздки стануть ще приємнішими.

«Мегатранс» безпека та комфорт понад усе


«Мегатранс» — лідер з комфортних та безпечних пасажирських перевезень за доступними цінами як в Україні, так і в Європі.

Якщо вас цікавить оренда мінівена чи іншого транспортного засобу, зверніться до нас в будь-який зручний для вас спосіб — через соцмережі чи онлайн-чати.

Чому так багато людей обирають саме «Мегатранс»:

  • Ми пропонуємо комфортні, безпечні та оптимальні за цінами трансфери.

  • Маємо міжнародну ліцензію для перевезення пасажирів.

  • В автопарку компанії знаходиться понад 30 власних сучасних машин (від легкових авто до багатомісних автобусів).

  • Однією одиницею транспорту ми можемо перевезти до 80 пасажирів.

  • Всі авто регулярно проходять техогляд та в будь-який час готові до подорожей.

  • Транспортні засоби нашої компанії мають високу комфортабельність та безліч корисних опцій для приємних поїздок.

  • Водії компанії мають великий стаж та досвід, тому поїздки з ними надійні та безпечні.


Оренда авто «Мерседес-Спринтер» допоможе втілити найзаповітніші мрії про комфорт та релакс під час поїздок.

Для оформлення залиште заявку на сайті та за бажанням уточніть деталі. Можливо, вас хвилює наявність дитячого крісла в авто чи інші нюанси, про які необхідно подумати заздалегідь. Наші працівники матимуть змогу підготувати для вас все завчасно.

Якщо залишились питання, обов'язково телефонуйте. Ми працюємо цілодобово і в будь-який час готові надати свої послуги.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber