Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда Мерседеса Е-класу з водієм


Оренда Мерседеса Е-класу з водієм: поїздка з повним комфортом


Поїздка на власному автомобілі бізнес-класу – це найкомфортніший варіант переміщення столицею або для ділової поїздки. Оренда Мерседеса Е-класу з водієм – це також відчуття повної свободи руху як у місті, так і за його межами. Висока швидкість та потужність, покращені показники комфорту – традиційне поєднання для автомобілів цього рівня.

Один із найкращих автомобілів бізнес-класу відомого автоконцерну оснащений найновішими системами безпеки та контролю систем. На будь-якій дорозі – слизькій через ожеледицю чи мокру через дощ – машина почувається впевнено. Це пов'язано з великою вагою та особливостями ходової системи. Навіть на великій швидкості автомобіль:

  • їде плавно;

  • має чудову амортизацію;

  • завдяки діям бортового комп'ютера та автоматизованого керування двигуном та ходовою частиною він може успішно блокувати заноси та попереджати інші аварійні ситуації.


Зручні широкі крісла з покращеною ергономікою та всі необхідні опції комфорту: зарядка для гаджетів, аудіосистема, кондиціювання, вентиляція, електроопалення з підігрівом. Все це також є у Мерседесі Е-класу.

Оренда Мерседеса Е-класу з водієм: чому це найкращий вид трансферу


Машини такого рівня – одні з найкращих серед модельного ряду відомого виробника. Вони не тільки стійкі на дорозі та використовують багато систем безпечного водіння. Такий автомобіль за лічені години подолає сотні кілометрів шляху, а також добре впорається з поїздками столичним шосе. Поєднання потужності та комфорту тут практично ідеальні.

Оренда автомобіля Е-класу необхідна тому, хто підтримує імідж ділової людини як вдома, так і у відрядженні. Переїжджати до іншого міста на своїй машині тепер немає потреби – зручний та потужний транспортний засіб можна просто взяти в оренду на кілька днів.

Ідеальний автомобіль для урочистостей: весілля чи ювілею


Оренда Мерседеса Е-класу з водієм ідеально підходить для супроводу весілля, ювілею чи іншої святкової та значущої події. Презентабельний вигляд автомобіля підкреслить важливість моменту, а підвищений комфорт салону – створить затишну атмосферу.

Оренда Мерседесу Е-класу: чому така вартість оренди


Ціна за кілометраж або за годину використання, зазначена у формі замовлення, для авто такого рівня цілком пропорційна поточним цінам на пальне, включаючи послугу особистого шофера. Керувати автомобілем буде професійний та досвідчений водій, який приведе машину до місця призначення вчасно та максимально безпечно для замовника трансферу.

Є й інші розцінки, пов'язані з фіксованими сумами, їх можна побачити, вибравши потрібну послугу у тій же формі замовлення.

Порівнюючи показники, неважко помітити, що використання Мерседеса Е з водієм чи оренда звичайного автомобіля – дві різні цінові позиції. І ця відмінність пояснюється значною різницею у рівні комфорту. Замовник отримує у розпорядження не просто дорогий транспортний засіб, а один із найкращих автомобілів бізнес-класу у світі. Плавність ходу, швидкість, стійкість на дорозі або автостраді, низка додаткових функцій, які забезпечують підвищений комфорт, – всі ці показники у модельного ряду «Е» на висоті.

Незважаючи на те що автомобіль бізнес-класу, у нього є великий і місткий класичний багажник, куди можна покласти не тільки сумку або портфель з документами, але й інші, більш габаритні речі. Тому зустрічати гостей з аеропорту на такій машині теж зручно. Щоправда, слід пам'ятати: це звичайний легковий автомобіль, а його місткість – 4 пасажири.

Як замовити


Щоб зробити замовлення на трансфер або орендувати автомобіль, звертайтесь у нашу компанію. Менеджери «Мегатрансу» по телефону узгодять усі деталі оренди. Замовлення можна зробити безпосередньо на сайті, заповнивши онлайн-форму. У ній вказують ім'я та номер телефону замовника. Необхідно також вказати дату поїздки та форму розрахунку за оренду – за час чи за кілометраж.

Якщо необхідний трансфер із фіксованою сумою, необхідно зв'язатися з кол-центром нашої компанії. Крім того, онлайн-заявка має окреме вікно для додаткової інформації. Наприклад, якщо подорож планується з дитиною, можна зробити запит на встановлення дитячого крісла. Або визначити місце зустрічі для посадки пасажира безпосередньо в аеропорту або в будь-якій іншій точці міста.

Якщо ж вам потрібні групові пасажирські перевезення, ви можете замовити оренду автобуса з водієм,  орендувати мінівен чи скористатись послугами перевезення на мікроавтобусі  з комфорними умовами та доступними цінами.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber