Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Замовити мікроавтобус

Оренда мікроавтобуса в Києві: чому варто скористатися


Тільки б не спізнитися на роботу – тривожна думка, яка турбує кожного на зупинці громадського транспорту. Нерідко доводиться довго чекати, а потім мати неприємності.

А якщо треба терміново дістатися до іншого кінця міста? Тоді слід або викликати таксі, що дорого, або ж скористатися послугами оренди мікроавтобуса.

Цей компактний транспорт чудово підходить для мандрівок невеликого колективу або перевезення малогабаритного вантажу.

Київ є найбільшим містом країни, тож такий транспорт є незамінним помічником для планування робочої поїздки чи туристичної подорожі.

Оренда мікроавтобусів у Києві в компанії «Мегатранс»


Перевізник «Мегатранс» – транспортна компанія з багаторічним досвідом надання послуги пасажирські перевезення як в Україні, так і за її межами. Автопарк компанії представлений лише новими моделями автомобілів з підвищеним комфортом. Зокрема для пасажирів облаштовані усі умови:

  • кондиціонери;

  • м'які крісла;

  • дитячі крісла (за потреби);

  • обігрів салону;

  • місця для заряджання гаджетів;

  • монітор для перегляду фільмів чи прослуховування музики;

  • місткий відсік для багажу.


Компанія пропонує замовити оренду мікроавтобуса по Києву та його околицях. За потреби можна також поїхати в інші міста України.

Замовити мікроавтобус: ваш персональний транспортний вибір


Порівняно з вартістю поїздки на таксі, замовити мікроавтобус буде значно вигідніше з майже такими ж умовами. Для бронювання транспорту достатньо скористатися розділами сайту, де зазначити необхідні персональні дані. Додатково можуть з'явитися особливі вимоги щодо трансферу:

  • кількість додаткових зупинок;

  • вибір певних автошляхів;

  • організація додатково місяця для багажу.


Вартість мікроавтобуса на замовлення залежить від багатьох чинників. Залежно від класу автомобіля, його місткості, наявності покращених умов та додаткових послуг ціна подорожі буде різнитися.

Оренда мікроавтобусів з водієм


Компанія дає можливість замовити мікроавтобус у Києві чи в інших містах країни з двома варіантами оплати. Розрахунок відбувається за фактично пройдений шлях (в кілометрах), який попередньо визначається на сайті. Другий варіант передбачає оплату за фактичний час, проведений у дорозі (в годинах), згідно з певним тарифом. Перший варіант ідеально підходить для далеких мандрівок в інші країни або в регіони нашої держави. Другий спосіб найкращий для поїздок по території міста.

У нас вибирають транспорт для різних цілей, але найчастіше це автобуси для екскурсій, автобус для весілля, автобус для перевезення дітей чи розвезення персоналу додому. Щоб не обрав клієнт, він отримає тільки якісний сервіс.

Відповідь на питання, як краще організувати свою поїздку, лежить на поверхні. Звичайно, у кожного свої можливості, однак оренда автобуса з водієм – найвигідніше рішення.

Досвідчені водії зроблять все від них залежне, щоб подорож пройшла вдало. Погодьтеся, що особистий водій значно полегшить ваше життя.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber