Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Замовити мікроавтобус

Замовити мікроавтобус у Києві з водієм: чому це вигідно і як це зробити?


Пересування Києвом або виїзд до іншого регіону, поїздка у відпустку чи для вирішення бізнес-завдань – для цього найкраще замовити мікроавтобус з водієм. Професіонал зі стажем та навичками зможе прокласти оптимальний маршрут з мінімальними втратами часу. Розрахунок за послугу максимально прозорий як для замовника, так і для виконавця. Далі ми розповімо детальніше про всі особливості оренди мікроавтобуса.

Куди можна доїхати мікроавтобусом


Компанія «Мегатранс» пропонує зручні пасажирські перевезення та оренду автобуса з водієм для поїздки по Києву чи у передмістя столиці або для подорожі за її межі. Попереднє замовлення також можна оформити для поїздки до інших міст України.

Найбільш тривалий маршрут – це поїздка до країн Європи та західних регіонів України. Наші водії мають великий досвід їзди українськими дорогами та європейськими автострадами. Вони орієнтуються в особливостях дорожньої ситуації як на внутрішніх дорогах України, так і на закордонних трасах.

Комфорт у салоні: тепловий режим, зарядка гаджетів, зручні крісла


Парк нашого автотранспорту оснащений усім необхідним, щоб швидко та зручно довезти пасажирів до точки прибуття. Тепловий режим регулюється кондиціюванням або примусовою вентиляцією. Якщо поїздка відбувається в зимову пору року, використовується автономна система опалення.

Щоб гаджети пасажирів не розрядилися, у салоні передбачені спеціальні роз'єми для заряджання через USB-кабель.

Монотонність дороги розважить перегляд фільму, прослуховування музики. Для цього салон обладнаний монітором та стереосистемою, які працюють під час руху.

Крісла пасажирів – широкі, відкидні. Вони зручні для тривалої поїздки міжміським або міжнародним маршрутом.

Великий відсік для багажу дозволить скласти всі речі за межами пасажирських місць.

Оренда мікроавтобуса з водієм: як зробити замовлення


Щоб замовити мікроавтобус, можна скористатись спеціальною формою на нашому сайті. Для оформлення оренди онлайн достатньо вказати свої контактні дані, включаючи номер телефону та ім'я. А також повідомити особливі вимоги до трансферу:

  • необхідність зупинок під час маршруту;

  • заїзд у конкретні точки;

  • встановлення безпечного дитячого крісла;

  • наявність вільного місця для габаритного багажу та інше.


Під час оформлення оренди мікроавтобуса можна вказати всі особливості маршруту та узгодити з представниками нашої компанії час поїздки, дату та відстань, можливість замовити мікроавтобус певного рівня комфортабельності.

Як виконується розрахунок за поїздку: тарифи та комфортабельність


Розрахунок вартості поїздки робиться заздалегідь, хоча остаточна сума може уточнюватися. Є два варіанти:

  • за подоланий шлях із фіксованим тарифом за кілометр;

  • за час, використаний замовником, з фіксованою вартістю оренди за годину.


Крім того, ціна мікроавтобуса на замовлення залежить від рівня комфортабельності салону та від інших параметрів транспортного засобу. Місткіший мікроавтобус обійдеться дорожче.

Мікроавтобус із кондиціонером коштує теж дорожче – як за кілометраж, так і за час використання. Бюджетний транспортний засіб буде скромнішим за ціною та рівнем комфорту. Однак усі варіанти мікроавтобусів, що пропонуються для оренди, однаково безпечні. Парк автотранспорту нашої компанії забезпечений повною документацією, що підтверджує безпеку його використання для пасажирських перевезень. Мікроавтобуси постійно перевіряють на справність та відповідність технічного стану вимогам безпеки. А кожне місце пасажира обладнане ременем безпеки.

Чому вигідніше взяти мікроавтобус на замовлення, ніж їхати своїм автомобілем


Насамперед, вигода в тому, що професійний водій зі своїм мікроавтобусом зможе приділити всю увагу дорозі та автомобілю. Він щодня в дорозі, знає всі актуальні особливості транспортного сполучення: об'їзди, ділянки з ремонтом, місця для відпочинку, розташування заправок, СТО, що діють. Такі знання та великий досвід керування мікроавтобусом на дальньому маршруті допоможуть доїхати до місця призначення вчасно та з максимальним комфортом.

Оренда мікроавтобуса у Києві допоможе вирішити питання перевезення як у межах столиці, так і автобусного трансферу в інше місто або за межі країни. Досвідчені водії прокладуть безпечний, максимально швидкісний та комфортний для проїзду маршрут у межах України або європейськими автомобільними дорогами.

Ми пропонуємо різноманітні послуги, включаючи оренду мінівенів  та автобусів. Також можна замовити автомобіль класу люкс.
Наша мета — надати вам найкраще обслуговування. Ми пишаємося нашим прагненням досконалості та пропонуємо оптимальні ціни.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber