Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда мінівена

Будь пунктуальним: оренда мінівена від «Мегатранс»


Оренда мінівена в Києві є однією із найпопулярніших послуг, наприклад, якщо потрібно зустріти партнерів з аеропорту, відвезти співробітників на корпоратив чи урочистий захід. З компанією «Мегатранс» у вас буде менше хвилювань. Ми надаємо послуги оренди транспорту, щоб ваш день міг бути ідеальним. Це може бути оренда мікроавтобуса, щоб доставити гостей вчасно до РАЦСу, ресторану тощо або іншого транспортного засобу.

Надійний транспорт


Оренда мінівена для поїздки від української компанії «Мегатранс» — це забезпечення вас та ваших гостей якісним і надійним транспортом. У нашому парку є багато варіантів на вибір, незалежно від розміру вашої туристичної групи чи весільної вечірки. Це може бути оренда мінівена або великого автобуса, який забезпечує комфортні пасажирські перевезення. У ньому можуть поміститися від 7 до 81 осіб, що у випадку з великим весіллям зручно для гостей, яким не доведеться їхати на церемонію власними автомобілями.

Крім того, кожен автомобіль проходить регулярні техогляди, щоб гарантувати безпеку всім нашим клієнтам та залишити найкращі враження від поїздки. Оренда автомобіля мінівена має багато переваг, а саме:

  • комфортабельні крісла, просторий салон, що вміщує багато людей;

  • розкішний інтер'єр салону мікроавтобуса, що відповідає сучасним стандартам;

  • наявність в автобусі системи клімат-контролю, пічки, кондиціонера та світильників;

  • оснащення системою GPS, що дає змогу вибирати оптимальний маршрут.


У вашому розпорядженні може бути будь-яка машина з класу «Люкс», «Представницький», «Комфорт» або «Бізнес». Ми надамо найкращі з наших транспортних засобів.

Що орендувати: автобус чи мікроавтобус?


Обираючи автобус для пасажирських перевезень, головними перевагами будуть місткість від 47 до 81 місця, монітори в салоні, комфортні відкидні сидіння, наявність біотуалету. Також в таких автобусах є холодильник — гості зможуть перекусити дорогою.

Мінівен підходить для короткотривалої подорожі, наприклад, коли необхідно перевезти багаж, який у звичайне таксі не вміщується, або потрібно організувати екскурсію містом для невеликої групи туристів, родичів чи делегації. Місткість таких мікроавтобусів сягає 7-8 осіб, в салоні є аудіосистема, кондиціонер та опалення.

Прокат авто мінівен обійдеться дешевше, ніж двох седанів, коли йдеться про невелику групу людей.

Оренда мінівена з водієм в Києві від «Мегатранс»


На сайті нашої компанії оренда автобуса доступна під різний формат поїздки: весілля, подорож-екскурсія, розвезення персоналу тощо. Крім того, відповідно до побажань замовника, орендований автобус оформляється святковими аксесуарами: стрічками, квітами, повітряними кульками.

Оренда мінівена (Київ) — це дуже легко і просто. Вам необхідно визначити точну дату виїзду та місце дислокації, а розрахувати вартість прокату мікроавтобуса можна за телефоном, або залишивши онлайн-заявку на сайті.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber