Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда автобуса на 20 місць

Як замовити автобус на 20 осіб у «Мегатрансі»?


Нині дедалі частіше стали організовувати спільні виїзди на природу, екскурсії, корпоративні поїздки. Зазвичай орендувати великі автобуси не потрібно. Це значно дорожче, а пасажири не займають і половини салону транспортного засобу. Орендувати кілька легкових машин також невигідно. Загальна вартість може бути доволі високою.

У такій ситуації чудовим рішенням стає оренда мікроавтобуса на 20 місць. Подібний транспорт вигідний і зручний. Якщо потрібно замовити автобус 20 місць для корпоративних цілей, то набагато простіше використовувати одну машину. Оренда мікроавтобуса на 20 друзів чи великої родини теж стане чудовим рішенням. Адже їхати всім разом в одному транспортному засобі веселіше та цікавіше.

Як бачимо, мікроавтобус на 20 осіб ідеально підходить практично у всіх випадках. По-перше, він компактний. У дорозі не виникатиме жодних складнощів з маневрами та паркуванням. По-друге, автобус на 20 місць, оренда якого буде вигідною для організаторів поїздки, є комфортним для пасажирів. Крім цього, є достатньо місця для багажу.

Коли виникає потреба замовити автобус на 20 осіб


Оренда автобуса на 20 осіб зазвичай потрібна перед запланованою колективною поїздкою. Найчастіше це відбувається у таких ситуаціях:

  • зустріч делегації в аеропорту чи на вокзалі;

  • екскурсії для груп людей країною та за кордон;

  • корпоративи;

  • виїзні церемонії для обмеженої кількості гостей.


Замовити мікроавтобус на 20 осіб можуть як приватні особи, так і юридичні компанії, незалежно від форми їх діяльності. Водії «Мегатрансу» мають необхідні ліцензії для перевезення всіх категорій пасажирів, включаючи дітей.

Чому варто замовити мікроавтобус 20 місць з водієм


Оренда мікроавтобуса на 20 місць з водієм спрощує організацію всієї поїздки. Неважливо, якою є мета оренди транспорту – корпоратив, сімейний банкет, колективна робоча поїздка – з «Мегатрансом» не виникне проблеми пошуку шофера. Адже у завдання водія входить не тільки безпосередньо керування машиною, а й утримання мікроавтобуса на 20 місць у справності, обслуговування салону. Іноді всю поїздку може зіпсувати непрацюючий кондиціонер у спеку або сидіння, що хитаються.

Тому оренда мікроавтобуса на 20 осіб з водієм – це можливість отримати транспортний засіб з актуальним технічним паспортом та обов'язковим оглядом напередодні поїздки.

Якщо мікроавтобус на 20 осіб вам здається великим, тоді ми можемо запропонувати наприклад на 15 чи 18 місць. На більші групи можемо надати автобус від 22, 24 місць.

«Мегатранс» – надійна оренда автобуса у Києві


Звертаючись до нашої компанії за орендою автобуса з водієм, ціна якої вас точно влаштує, ви гарантовано отримаєте відмінний сервіс та комфорт для всіх пасажирів.

Що означає для вас замовлення автобуса 20 місць у «Мегатрансі»:

  • комфортний мікроклімат у транспорті, незалежно від погоди на вулиці;

  • широкі зручні сидіння у всьому автобусі на 20 осіб;

  • наявність USB-роз'ємів для заряджання телефонів та інших девайсів;

  • наявність телевізора та стереосистеми для ненудного проведення часу в дорозі;

  • місткий багажник та полиці в салоні для розміщення сумок.


Наш автобус (20 місць), оренда якого вас зацікавить, перед поїздкою проходить технічний огляд на справність, щоб подорож для ваших гостей була безпроблемною і максимально приємною.

Замовлення автобуса на 20 осіб: куди звертатися


Якщо вам знадобилася оренда мікроавтобуса на 20 осіб, ви можете оформити замовлення на нашому сайті. Для зручності клієнтам запропоновано спеціальну форму заявки, де слід залишити контактні дані та додаткові побажання щодо використання автобуса на 20 місць, оренда якого цікавить. Рекомендуємо в онлайн-формі вказати всю інформацію про подорож.

Для детального розрахунку вартості оренди мікроавтобуса 20 місць бажано спочатку визначитися з маршрутом, кількістю та тривалістю зупинок, наявністю багажу та іншими умовами. На ціну оренди автобуса на 20 місць також впливають рівень комфортабельності салону, місткість транспорту, необхідність роботи кондиціонера та інші фактори.

Оренда автобуса на 20 місць – оптимальне рішення для пасажирських перевезень


Послуга може бути корисною для бізнес-діяльності. Оренда мікроавтобуса на 20 осіб – відмінний вибір як трансфера на будь-яку дистанцію. Вартість такого рішення може бути навіть нижчою, ніж використання власного автомобіля.

Пасажирські перевезення з «Мегатрансом» – це завжди комфортні та захоплюючі подорожі.

Ознайомтеся з нашими пропозиціями та виберіть оптимальний варіант для ваших поїздок. Наші автобуси обладнані всім необхідним для комфортної та безпечної поїздки. У нас також доступні інші варіанти:
(097) 260-67-57
Кнопка Viber