Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда автобуса на 6-8 місць

Як замовити оренду автобуса на 7 місць за ціною, яка вас влаштує


Замовити оренду автобуса на 7 місць за ціною, яка буде прийнятна для всіх замовників, цілком реально. Крім того, така оренда у комплексі пропонує послуги професійного водія. Оренда мінівена – ідеальний спосіб організації бізнес-поїздки, подорожі за враженнями, екскурсії в інше місто, виїзду невеликої групи спортсменів, танцюристів, творчих особистостей на змагання, виставку або на інший захід. Така ж оренда автобуса у Києві на 7 місць зручна для переміщень містом для вирішення особистих справ. У тому числі – з метою оформлення документів з рідними, перевезення людей на день народження або виконання інших завдань.

Безпечне водіння: вся увага на дорогу


Водій, який щодня за кермом і добре знає всі маршрути, керує транспортом як професіонал. Такий водій за кермом орендованого авто – найкраще рішення для безпечного трансферу, особливо київськими вулицями та шосе.

Наша компанія надасть для поїздки професійного водія, який максимально сконцентрує увагу на дорозі та швидко довезе до пункту призначення всіх пасажирів, витративши на це мінімум часу. Важлива особливість – наш водій не завантажений емоційною складовою поїздки, він не думає про те, як вирішити свої особисті справи чи оформити документи. Його завдання – не подорож і не враження, а грамотне водіння, виконання своїх функцій у чіткій відповідності до правил дорожнього руху. І все це для забезпечення безпеки пасажирів.

Ще одна деталь щодо забезпечення якісного трансферу. Кожне з крісел усіх видів транспорту забезпечене ременем безпеки, як це й передбачено правилами дорожнього руху. Ця опція підвищує рівень безпеки поїздки на мінівенах, які ми пропонуємо, оснащених усіма необхідними технічними рішеннями.

Подолаємо перешкоди за допомогою досвіду та навичок


Поїздка автобусом з 8 місцями або навіть на звичайному легковому транспорті дорогами столиці – справжній іспит для того, хто навіть має певний досвід у керуванні автомобілем. Наші водії знають усі особливості доріг та пробок, заторів та розв'язок київських шосе. Саме тому не варто сподіватися на випадок і краще довірити кермо професіоналу, який проведе цими транспортними коридорами без затримок.

Навіщо обмежувати себе невеликим транспортним засобом, якщо можна орендувати автобус з особистим водієм на 18, 20, 22 місця.

Комфортабельний салон, забезпечення та акуратність


Взяти в оренду автобус на 8 місць, де все чисто і є необхідний рівень комфорту – приємно. Не менш важливе, крім зовнішнього комфорту, забезпечення прийнятної температури салону в осінньо-зимовий та літній періоди. Салони наших мінівенів обладнані системою вентиляції та автономного опалення. Кліматичний комфорт підтримується незалежно від пори року. Автобуси до 8 місць з рівнем салону класу VIP обладнані кондиціонером. Це допомагає створити максимально приємну атмосферу під час поїздки на великі дистанції. Стане в нагоді така опція і для трансферу в аеропорт або по Києву, особливо в літній сезон.

Підвіска автомобіля забезпечує його плавний хід, навіть якщо він повністю завантажений, а багажний відсік – заповнений. Мінівени від нашої компанії – зручний та просторий міні-транспорт для поїздок як на внутрішньоміські, малі дистанції, так і на сотні та тисячі кілометрів.

Як замовити автобус на 8 місць у Києві та для виїзду в інше місто, за межі країни


Замовлення можна оформити найшвидшим способом – зателефонувати за номером телефону, який вказаний на нашому сайті. Менеджер прийме повідомлення та підкаже оптимальний маршрут, розрахує попередню вартість виконання замовлення на конкретному виді транспорту.

Замовлення можна також оформити через офіційні акаунти в месенджерах та соцмережах компанії:

  • Facebook;

  • Instagram;

  • Viber;

  • Telegram.


Система оплати замовлень дуже зручна і залежить тільки від можливостей та комфорту замовника: готівкою або безготівковим платежем. Повна оплата може бути здійснена після виконання трансферу. Авансовий платіж входить у загальну вартість послуги, яка буде розрахована двома способами:

  • за кілометражем, пройденим транспортом та зафіксованим технічними пристроями;

  • за час, який був використаний для виконання замовлення.


Незалежно від вашого маршруту, ми гарантуємо надійне та комфортабельне перевезення. Ми пропонуємо послуги оренди автобуса з водієм для групових пасажирських перевезень, що дозволить вам зручно і безпечно подорожувати разом з вашою компанією чи родиною.

Ви можете розглянути варіанти оренди більших автобусів, якщо вам потрібно перевезти більше людей. Щоб дізнатися більше про оренду автобусів з водієм на більші групи перейдіть на сторінки:
(097) 260-67-57
Кнопка Viber