Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда автобуса на 50-80 місць

Автобус на 50 осіб та оренда такого автобуса: як оформити і в чому переваги?


Попереду клопіт з організації та проведення весілля, поїздка на спортивні змагання до іншого міста чи організація ритуальних послуг. Щоб зібрати колектив, гостей, запрошених, знадобиться чимало часу та клопоту. Але не обов'язково витрачати ці зусилля на погодження перевезення та пояснення маршруту кожному учаснику заходу. Набагато зручніше підвезти всіх автобусом на 50 осіб, оренда автобуса з водієм набагато простіша, дешевша та зручніша, ніж розвезення особистим транспортом, мінівенами чи таксі.

Наша компанія «Мегатранс» допоможе організувати оренду автобуса на 50 місць по Києву, за межі міста або для міжміської поїздки. Тобто – на будь-які відстані, які будуть потрібні замовнику. Водії компанії добре володіють дорожньою ситуацією, вони керують транспортом багато років і мають необхідний досвід роботи.

Поїздка автобусом на 50 осіб і оренда як послуга: у чому основна вигода


Ціна за пасажирські перевезення в перерахунку на одного пасажира виявляється набагато нижчою за поїздку в таксі, на особистому транспорті або навіть на мінівені. У середньому така поїздка вигідніша в 2-3 рази лише за оплатою послуг. Це пов'язано з тим, що на більшу кількість пасажирів знадобляться одні й ті самі постійні витрати. А значить, загалом поїздка буде дешевшою. Це можна пояснити простим прикладом. Замовлення автобуса на 50 місць – це те саме, що й перевозити таку ж кількість людей мінімум 7 мінівенами з майже максимальним завантаженням. Оренда такої кількості мінівенів у сумі коштуватиме значно дорожче, оскільки на поїздку необхідно використати більшу кількість амортизаційних відрахувань, палива та найголовніше – оплатити роботу семи водіїв. Саме тому дешевше замовити автобус на 50 осіб, ніж організовувати поїздку на мінівені або мікроавтобусі для тієї кількості пасажирів.

Розрахунок вартості оренди автобуса на 50 місць йде або за кілометражем, подоланим автобусом, або за кількістю витрачених на поїздку годин.

Оренда автобуса на 50 осіб: як з багажем та комфортом?


Перевага використання автобусів нашої компанії – підвищена комфортабельність та наявність великого багажного відділення. Це зручно для тривалого трансферу на місце спортивних змагань, творчих чи інших заходів. Крім того, на місце проведення заходів, корпоративів, різних святкувань можна привезти все необхідне, включаючи стільці та столи.

У просторому багажному відсіку автобуса на 50 місць можна розмістити всі речі, які не підходять для ручної поклажі в салоні. Тобто будуть створені максимально комфортні умови для пасажирів.

Крісла автобуса – відкидні, вони можуть застосовуватись для тривалих поїздок, а в салоні доступні кондиціювання, вентиляція та автономне опалення.

Як оформити замовлення: онлайн, по телефону, зворотним дзвінком та в соцмережах


Замовити автобус на 50 місць можна простим дзвінком за вказаними на нашому сайті телефонами. Ми уточнимо всі необхідні деталі, запропонуємо найзручніший спосіб розрахунку за послуги. Замовлення можна оформити на сайті нашої компанії в онлайн-формі, вказавши:

  • ім'я замовника;

  • номер телефону для контакту;

  • дату виїзду;

  • деталі поїздки – необхідність заїзду на кілька пунктів для посадки пасажирів.


Оформлювати замовлення автобуса на 50 осіб можна через соцмережі компанії, залишивши координати у повідомленні в будь-який час доби. Після обробки повідомлення наші менеджери зв'яжуться з вами та запропонують оптимальні розцінки, маршрут, способи оплати замовлення. Крім того, на сайті можна замовити зворотний дзвінок із зазначенням імені та контактного телефону.

Фахівці компанії завжди готові проконсультувати з питань, що цікавлять клієнта, підкоригувати час прибуття або умови доставки. Наші фахівці працюють в корпоративних акаунтах соцмереж і також можуть прийняти заявку, обробивши ваше повідомлення.

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам та пропонуємо вигідні, комфортні та безпечні поїздки Києвом, столичними передмістями, за межі столиці, в інші населені пункти країни та за межі України.

Персонал нашої компанії надасть справний автомобільний транспорт, що працює за всіма стандартами безпеки.

Наш трансфер – це завжди висока якість роботи всіх співробітників та відповідальність за життя, здоров'я та комфорт клієнтів. Саме тому ми пропонуємо автобуси з численними зручностями та високим рівнем безпеки.

Ми також пропонуємо в оренду Мерседес E-класу людям, яким потрібен автомобіль для ділової поїздки чи переміщення по Києву. Цей автомобіль, як відомо, є одним із найрозкішніших автомобілів у світі та ідеально підходить для тих, хто шукає надійну та комфортну їзду.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber