Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда авто з водієм (1-3 місць)


Оренда авто з водієм: причини не сідати самому за кермо


Замовити оренду авто з водієм можна у нашій компанії «Мегатранс». Ми надамо автомобіль з ідеально чистим та комфортабельним салоном. Пропонуємо для такого трансферу один із найкращих та зручних, безпечних автомобілів бізнес-класу – автомобіль марки «Мерседес» E-CLASS. Це дуже зручний сервіс, який має безліч переваг порівняно з самостійною подорожжю за кермом.

Авто з водієм в оренді: вся увага – дорозі


Як би добре не водив автомобіль автолюбитель, він все одно поступається професійному водієві. І багато речей йому доведеться доучувати на ходу, дізнаватися під час трансферу. Інша справа – людина, яка більшу частину часу проводить за кермом як професіонал. У нього не лише досвід, а й практичні знання щодо прохідності тієї чи іншої траси. А також актуальні навички водіння у найскладніших дорожніх ситуаціях.

Увагу навіть досвідченого автолюбителя складно порівняти з концентрацією на дорозі професіонала. Якщо у діловій поїздці потрібно обмірковувати вирішення питань, реалізацію комерційних проектів, то професіонал думає лише про дорогу. Саме тому оренда водія з авто у Києві – найкраще рішення у цьому випадку. Оскільки віддати управління людині, яка виконує свою функцію без емоцій та абстрактності – це отримати впевненість та безпеку в дорозі.

Організація поїздки орендою авто у Києві з водієм


Щоб подолати багато кілометрів шляху, потрібно якісно підготувати автомобіль до тривалої подорожі.Особливо якщо поїздка запланована не лише містом, а й за його межі.

Якщо подорож буде на своєму автомобілі, доведеться чи самостійно протестувати машину, чи поїхати на СТО для контрольної перевірки. Але навіть в ідеальному випадку можуть виникнути технічні несправності, затримка з виїздом або зупинка в дорозі. Професійний водій добре знає механіку, найважливіші вузли та деталі автомобіля. Він зможе швидко відреагувати на несправність чи збій та приїхати за маршрутом у обумовлений час.

Крім того, слід не забувати, що у тривалу поїздку потрібно:

 • заправити авто на повний бак та проконтролювати рівень заряду акумулятора;

 • забезпечити безпеку поїздки, перевіривши гальмівну систему, наявність запасного колеса чи аварійного комплекту;

 • перевірити наявність аптечки та актуальність її вмісту, який може у надзвичайній ситуації на дорозі врятувати життя чи самому власнику машини, чи комусь, хто потрапив у ДТП;

 • наявність невеликого, але достатнього запасу води, альтернативного джерела живлення для заряджання.


Усі ці підготовчі процедури заберуть чимало часу та вимагатимуть організаційних витрат від кожного водія.

Якщо вам потрібне авто на більшу кількість місць, тоді навіщо задовольнятися маленьким автомобілем, якщо можна орендувати автобус з особистим водієм на будь-яку кількість місць: 6, 10, 15 чи можливо 80? У них вистачить місця як для вас, так і для багажу.

Оренда авто з водієм у Києві та для поїздки по країні: знаки, зупинки, сервіс


Професіонал у дорозі може швидко зорієнтуватись, як і куди краще повернути, щоб скоротити шлях до місця призначення. Метод спроб і помилок тут не підходить. Авто в оренді з водієм на трасі – це гарантія швидкого трансферу з максимальним комфортом, оскільки професіонал добре знає, де і коли можна зупинитися для заправки, відпочинку та за необхідності отримати технічну підтримку.

Оренда преміум-авто з водієм: як це зробити


Для того щоб замовити оренду vip-авто з водієм у Києві, достатньо витратити кілька хвилин і оформити онлайн-заявку на нашому сайті. У меню заявки на віп-авто в оренду з водієм вказують:

 • ім'я/прізвище замовника;

 • телефон для контакту та уточнення всіх подробиць;

 • дату та час виконання трансферу.


За необхідності можна також вказати деталі оренди водія з авто – необхідність встановити дитяче крісло, прокласти маршрут з особливими вимогами, зупинками у певних місцях, очікуванням замовника тощо.

Оформити заявку та взяти в оренду авто з водієм можна також, зателефонувавши за одним із контактних номерів, які вказані на нашому сайті. Ми завжди раді новим та нашим постійним клієнтам. Тому чекаємо на ваші заявки в будь-якій з популярних соцмереж, месенджерів та додатків. Наші менеджери опрацюють заявку на офіційному обліковому записі:

 • Facebook;

 • Instagram;

 • Viber;

 • Telegram.


Є також можливість, вказавши ім'я та телефон, замовити зворотний дзвінок наших спеціалістів. Ми обов'язково зв'яжемося з вами та запропонуємо найвигідніші рішення для організації безпечного, комфортного та швидкого трансферу.

Пасажирські перевезення з професіональним водієм забезпечують максимальний комфорт та безпеку під час трансферу. Водії компанії мають значний досвід та практичні знання, що дозволяє їм ефективно оптимізувати маршрути та уникати непередбачуваних ситуацій на дорозі. Крім того, оренда автобуса з водієм доступна для різних кількостей місць, що робить її ідеальним рішенням для групових поїздок.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber