Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда автобуса на 10 місць

Оренда мікроавтобуса на 10 місць: коли такий трансфер найвигідніший


Поріг місткості для мінівену – 8 пасажирських місць. Цього цілком достатньо для поїздки сім'ї або невеликого колективу на пікнік. Але такий салон буде замалим для далекої подорожі в інше місто або для поїздки творчого колективу на виступ. У такому разі виручить оренда мікроавтобуса на 10 місць та більше. Це базовий рівень для мікроавтобусів, він дуже зручний для замовників автотрансферу, оскільки є оптимальним за ціною і зможе виконати всі поставлені завдання.

Швидкісні, компактні та досить місткі мікроавтобуси відмінно підходять для виконання перевезень пасажирів як по місту Києву, так і в межах передмість, області та міжміських трансферів. Такий вид транспорту може здійснити і поїздку за межі країни заздалегідь спланованим маршрутом.

Також можна не обмежувати себе маленьким транспортним засобом, а просто замовити у нас автобус з особистим водієм наприклад на 25, 30, 32 місця.

Оренда мікроавтобуса на 10 місць: як замовити


Замовити мікроавтобус початкового рівня місткості можна, зателефонувавши менеджерам нашої компанії. Для цього достатньо зателефонувати за одним із номерів, вказаних на сайті. Замовити мікроавтобус на 10 осіб можна також за допомогою заповнення онлайн-форми, в якій потрібно вказати:

 • ім'я та прізвище замовника;

 • номер телефону, починаючи з цифр +38;

 • дату поїздки – рік, місяць, день – за допомогою меню-календаря.


Якщо заповнити ще одне вікно меню, можна заздалегідь повідомити перевізникові про особливі умови поїздки: необхідність встановити дитяче крісло, привезти запас води, прокласти маршрут із заїздом та зупинкою в інших точках збирання пасажирів.

Чому іноді вигідніше замовити мікроавтобус


Вкажемо щонайменше на три важливі обставини, коли краще відмовитися від ідеї замовлення мінівена або поїздки на кількох легкових автомобілях і одразу зосередитися на оренді мікроавтобуса:

 • постійно змінюється кількість майбутніх пасажирів;

 • необхідність перевезення вантажів та речей;

 • пошук комфортабельного салону для дальньої подорожі.


Далі трохи докладніше опишемо переваги, про які заявили вище.

Планування поїздки


Перше, що потрібно розрахувати для будь-якої поїздки, – кількість пасажирів. Якщо це ділова зустріч або трансфер по роботі, як правило, кількість людей жорстко встановлена. Тут прогнозувати можна все дуже точно та заздалегідь.

Інша справа, якщо йдеться про туристичну поїздку або виїзд на пікнік, переїзд до іншого міста для участі у заході. Плани нерідко змінюються, а бажаючі приєднуються так само швидко, як і можуть просити скасувати замовлення. У будь-якому випадку, якщо кількість замовників збільшилася до восьми, краще планувати поїздку за допомогою оренди мікроавтобуса на 10 місць або більше.

Великий багажний відсік


Ще один важливий плюс поїздки автобусом на 10 осіб – зручний багажний відсік. У всіх мікроавтобусів, навіть початкового рівня, передбачений місткий багажний відсік заввишки під стелю автобуса. Це дозволить взяти із собою всі необхідні речі.

Зручний салон для дальньої поїздки


І третій важливий плюс оренди мікроавтобуса на 10 осіб – просторість салону. Якщо легковий автомобіль та мінівен розраховані на ущільнений простір у салоні, то в мікроавтобусі є внутрішній коридор та значна відстань між кріслами. Це особливо зручно для дальньої поїздки, коли необхідно зручно витягнути ноги, відкинути крісло для відпочинку і створити свій особистий простір, не стикаючись тісно з пасажиром, що розташувався поруч.

Ще одна перевага замовлення початкового рівня автобуса для дальньої поїздки – високий рівень комфорту. У нашому автопарку мікроавтобуси надають пасажирам безліч додаткових опцій:

 • зручні та широкі відкидні крісла;

 • можливість перегляду на екрані монітора фільму, телепередачі, серіалу;

 • якісна акустична система для прослуховування музики та звукового супроводу фільмів;

 • у деяких мікроавтобусах підвищеного комфорту є система кондиціювання, а в усіх інших – якісна система вентиляції, опалення та провітрювання;

 • всі крісла обладнані ременями безпеки;

 • для підзарядки смартфонів та інших гаджетів є живлення через USB-роз'єми.


Незалежно від вашого маршруту, ми гарантуємо надійне та комфортабельне перевезення. Ми пропонуємо послуги оренди автобуса з водієм для групових пасажирських перевезень, що дозволить вам зручно і безпечно подорожувати разом з вашою компанією чи родиною.

Для великої компанії ми також пропонуємо розглянути:
(097) 260-67-57
Кнопка Viber