Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда автобуса на 22-24 особи

Автобус на 24 місця: навіщо замовляють таку кількість місць та в чому вигода трансферу


Поїздка невеликого колективу чи діловий трансфер, організація виїзду команди спортсменів, хореографічного колективу чи шкільного класу, групи на змагання, екскурсію. Це лише найпоширеніші варіанти використання автобуса на 24 місця. Наша компанія пропонує послуги професійного водія та оренди автобуса на 24 місця. Спеціалісти нашої компанії допоможуть прокласти ідеальний маршрут. Вони подбають про те, щоб весь багаж та особисті речі були покладені в автобус акуратно. А ще ми пропонуємо високий рівень безпеки поїздки як Києвом, так і в межах країни, а також під час виконання закордонного трансферу.

Професійний водій готує автобус на 22–24 місця до поїздки заздалегідь. Транспортний засіб проходить технічний контроль. А робота за кермом, водіння відрізняється уважністю, впевненістю у найскладнішій дорожній ситуації, оскільки ми працюємо лише з досвідченими водіями. Вони добре знають стан доріг, вулиць, розв'язок на трасах. Вони мають досвід тривалих трансферів, включаючи поїздки за кордон. І найголовніше – вам не потрібно відволікатися на дорожню обстановку, стан техніки, заправку та інші дрібниці, без яких не можна організувати пасажирські перевезення. Все це тепер турботи водіїв, які виконують свою роботу на найвищому професійному рівні.

Особливості замовлення автобуса на 24 місця у компанії «Мегатранс»


Наш автопарк може запропонувати три версії одного із найпопулярніших мікроавтобусів у світі компанії «Мерседес-Бенц» – Sprinter. Усі мікроавтобуси цієї марки для такої кількості місць оснащені кондиціонерами. Комфорт салону – вищий за середній. До послуг пасажирів великі відкидні крісла, в яких можна зручно розташуватися навіть у тривалій подорожі. А також вам сподобаються:

 • автономний варіант нагрівання салону за допомогою електроопалення;

 • можливість перегляду телепередач та кінофільмів, серіалів на вбудованому моніторі;

 • великий відсік для розміщення багажу.


Важлива для тривалої подорожі опція – можливість підзарядити смартфон або інший гаджет від внутрішнього електрозабезпечення мікроавтобуса.

Як замовити оренду автобуса на 22–24 місця


Замовлення мікроавтобусів можна зробити простим телефонним дзвінком по одному з номерів, вказаних на нашому сайті. Менеджери уважно вислухають замовника та запропонують найпростіший та найшвидший варіант маршруту. Замовити автотранспорт для поїздок всередині країни та за її межами можна також іншими способами:

 • оформленням онлайн-заявки на нашому сайті;

 • повідомленням, яке пересилається в акаунт наших соціальних мереж та месенджерів – фейсбук, інстаграм, телеграм та вайбер;

 • онлайн-чат на сайті.


Для того щоб зробити замовлення, достатньо вказати основні контактні дані: ім'я, телефон, повідомити інші деталі замовлення.

Ще одна можливість оформити замовлення – передати в онлайн-формі номер телефону для зворотного дзвінка. Ми передзвонимо вам у робочий час та узгодимо всі подробиці замовлення трансферу на всіх видах транспортних засобів, включаючи легкові автомобілі, мінівени та оренду автобуса з водієм. Це можуть бути вимоги щодо встановлення дитячого крісла або узгодження гнучкого маршруту трансферу із зупинками у зазначених пунктах.

Наша компанія «Мегатранс» працює для організації поїздок по всіх напрямках як усередині країни, так і за кордоном:

 • Київ, передмістя Києва, включаючи аеропорт, вокзали;

 • Київська область та найближчі населені пункти навколо столиці;

 • інші міста України.


Крім того, ми пропонуємо професійні послуги з транспортних перевезень за межі країни та поїздок територією інших країн. Зокрема, у нас можна замовити такі види транспорту:

 • мінівени – до 10 місць;

 • мікроавтобуси – до 16–18 місць;

 • автобуси з малою кількістю місць – до 25 місць;

 • середні автобуси – до 40 місць.


Також є можливість замовити автобуси великої місткості – на 50–80 місць. Ми можемо здійснювати перевезення на великі відстані містким транспортом із забезпеченням міжміських, міждержавних трансферів.

Ми завжди пропонуємо високу якість транспортних послуг та гарантуємо безпеку для наших замовників. Відповідально ставимося до виконання замовлень та пропонуємо оптимальні ціни за роботу.

Незалежно від розміру вашої групи, ми можемо запропонувати вам комфортабельні та надійні автобуси для ваших поїздок. Ознайомтеся з нашими пропозиціями та оберіть оптимальний варіант для ваших потреб:
(097) 260-67-57
Кнопка Viber