Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда автобуса на 18-21 місць

Як замовити автобус на 18 місць та оренда його за вигідною ціною: топ-3 поради


Замовити автобус на 18 місць і орендувати його за доступною ціною цілком реально. Дамо три поради, як це зробити. А також підкажемо, як правильно організувати поїздку на цьому зручному та швидкісному мікроавтобусі.

Вибираємо швидкість та підвищену зручність


Мікроавтобус, який може долати великі відстані на швидкості та одночасно гарантувати безпеку пасажирів, – все це про спеціальний різновид транспорту від одного з провідних автомобільних концернів світу – Mercedes.

Наша компанія «Мегатранс» пропонує оренду автобуса з водієм та високими показниками швидкості переміщення та класичного комфорту від «Мерседес-Спринтер». Супроводжуємо пасажирські перевезення професійним водієм, який забезпечить ділову або приватну поїздку впевненим водінням та мінімальним часом її виконання. Наші водії добре володіють дорожньою ситуацією. У них велика практика керування всіма транспортними засобами нашого автопарку. Тому ми гарантуємо швидкий та безпечний трансфер на замовлення наших клієнтів.

Пасажирський салон забезпечений усіма необхідними опціями для комфортної та тривалої поїздки:

  • широкі місця для пасажирів з відкидними кріслами, де є можливість зручно розташуватися для сну та просто відпочинку;

  • можливість скористатися зарядкою для смартфона, а також перегляд фільму на екрані, вмонтованому у верхній частині салону;

  • забезпечення комфортного теплового режиму – власне автономне опалення;

  • якісна вентиляція, а у деяких моделях – кондиціювання повітряної маси.


Крім того, можна перевезти багаж, у тому числі габаритні речі, сумки, коробки. Місткий відсік автобуса на 18 місць для розміщення багажу позбавить вас необхідності розміщувати речі поруч з кріслом у салоні. Наші пасажири можуть брати з собою лише ручну поклажу та почуватися комфортно. Акуратно складені у високому та глибокому багажнику речі завжди в порядку та у швидкому доступі кожного з учасників трансферу.

Виправдана ціна за автотрансфер


Автобуси на 18 місць з орендою транспорту та наданням водія коштують порівняно недорого. Якщо підрахувати витрати на таку ж за тривалістю поїздку легковим автомобілем, то перевезення у мікроавтобусі буде значно дешевшим. Це пояснюється просто: для поїздки 18–21 пасажирів знадобилося б 5–7 легкових автомобілів або кілька мінівенів. Тобто до кошторису трансферу входила б оплата роботи кількох водіїв. Плюс – витрати на пальне. Навіть у надекономному режимі роботи двигунів ціна за таку послугу сумарно була б значно вищою. Тому собівартість поїздки на «Спринтері» – нижча. У той же час високий рівень комфорту мерседесівських «бусиків» можна прирівняти до рівня комфорту легкового автомобіля. А плавність ходу, стабільність та безпека роботи транспорту в деяких моделях може бути навіть вищою.

Ми пропонуємо перевезення на всі можливі типи заходів з необхідною кількістю місць. Це може бути оренда авто на 1-3 місця або ж перевезення групи осіб на 8, 10 та більше місць.

Перекладіть турботу на професіонала: оптимальний маршрут за мінімальний час


Автобус на 21 місце чи 18 місць – швидкісний автотранспорт. Після перельоту або тривалого шляху поїздом трансфер з вокзалу чи аеропорту – найкраще рішення. Саме тому заздалегідь оформлене замовлення на доставку після поїздки, авіаперельоту дозволить розслабитися та передати всі турботи про керування, доставку пасажирів професійному водієві.

Наші водії зможуть прокласти оптимальний шлях навіть найзавантаженішими ділянками траси та забезпечити безпеку в дорозі.

Як оформити замовлення на поїздку


Ми пропонуємо швидке оформлення замовлення. Наші менеджери ретельно та точно узгоджують усі подробиці поїздки. Це важливо, оскільки ми пропонуємо найкращий сервіс для наших клієнтів та зацікавлені в тому, щоб користувачі завжди зверталися до нас із новими замовленнями та продовжували співпрацю.

Замовлення можна оформити, зателефонувавши за контактними телефонами, а також замовивши зворотній дзвінок через форму, яка також розташована на сайті нашої компанії. Ще один варіант оформлення замовлення у наших менеджерів – повідомлення для контакту та уточнення даних через акаунти в месенджерах та соцмережах:

  • Facebook;

  • Instagram;

  • Viber;

  • Telegram.


Поїздка містом, вказаним маршрутом і найвіддаленішими локаціями, а також відмінне орієнтування в дорожній обстановці всіх міст України. Плюс ще одна важлива опція – впевнене водіння дорогами за межами країни. Такий професійний підхід до трансферу мікроавтобусом пропонує наша компанія всім замовникам.

Якщо вам потрібен більш маленький автомобіль, ми також пропонуємо:

Оренду авто на 1-3 місця
Оренду автобуса на 8 місць
Оренда автобуса на 10 місць
(097) 260-67-57
Кнопка Viber