Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда автобуса на 30 місць

Оренда автобуса на 30 осіб - це прекрасне рішення для групових поїздок. Незалежно від того, чи потрібен вам транспорт для організації корпоративного заходу, весілля, екскурсії або іншого заходу, наш автобус на 30 місць готовий забезпечити комфортну і безпечну поїздку для всіх учасників.

Переваги оренди автобуса на 30 осіб


Переваги оренди автобуса з водієм очевидні. Наш автобус надає широкі можливості для проведення заходів на найвищому рівні. Серед головних переваг оренди автобуса на 30 місць можна виділити:

 • Безпека. Всі наші водії пройшли обов'язкове навчання і мають багаторічний досвід водіння. Наші автобуси обладнані всіма необхідними системами безпеки.

 • Комфорт. Автобус на 30 посадочних місць обладнаний зручними кріслами, кондиціонером, мікрофоном і звуковою системою. Ви зможете насолодитися поїздкою без дискомфорту і втоми.

 • Економія часу і грошей. Оренда автобуса на 30 осіб - це чудовий спосіб заощадити час і гроші на транспортування групи людей. Ви зможете уникнути очікування громадського транспорту і не будете витрачатися на кілька машин.


Комплектація автобуса на 30 посадочних місць


Наш автобус на 30 посадочних місць ідеально підходить для організації різних заходів. Автобус оснащений зручними кріслами, кондиціонером, мікрофоном і звуковою системою. В автобусі є місце для зберігання багажу, тож ви можете не переживати про те, як розмістити всі необхідні речі. Крім того, наш автобус має систему відеоспостереження, яка забезпечує безпеку і контроль на всьому шляху проходження.

 • Повна комплектація:

 • Wi-Fi

 • Кондиціонер

 • ТВ

 • Мікрофон

 • Автономне опалення

 • Комфортні розкладні сидіння

 • USB

 • Зручний багажний відсік

 • Ремені безпеки на кожному сидінні


Приклади групових поїздок


Наш автобус на 30 місць ідеально підходить для різних групових пасажирських перевезень. Наприклад, ми можемо запропонувати вам оренду автобуса на весілля, корпоративний захід, екскурсійну поїздку, спортивне змагання або концерт. Крім того, ми можемо організувати транспортування групи людей з аеропорту до готелю або конференц-залу.

Умови оренди


У нас дуже гнучкі умови оренди автобуса на 30 місць. Ми можемо надати вам автобус на кілька годин або на кілька днів. Ми також можемо запропонувати послуги досвідченого водія, який доставить вас у будь-яке місце вчасно і безпечно. Крім того, ми надаємо можливість замовлення автобуса на 30 місць з повним паливом або без, залежно від ваших потреб.

Ціни на оренду автобуса на 30 посадочних місць


Тариф: 30 грн/км або 800 грн/год.

Трансфер по місту: 3000 грн

Бориспіль: 3200 грн

Мінімалка: 3200 грн

Процес замовлення


Замовити автобус на 30 місць у нас дуже просто. Ви можете зв'язатися з нами телефоном або надіслати заявку через форму на нашому сайті. Ми відповімо на всі ваші запитання і допоможемо вибрати відповідний варіант оренди автобуса на 30 місць. Ми також готові надати вам попередній розрахунок оренди автобуса.

Замовити автобус на 30 місць від компанії TransUkraine


Замовте автобус на 30 місць просто зараз на сайті нашої компанії. Автобуси Mega Trans забезпечать вам високий рівень комфорту і безпеки, а професійні водії зроблять вашу поїздку максимально приємною і безпечною. Не відкладайте свою поїздку на потім, замовляйте автобус на 30 осіб просто зараз і насолоджуйтеся поїздкою повною мірою!

Незалежно від розміру вашої групи, ми можемо запропонувати вам комфортабельні та надійні автобуси для ваших поїздок. Ознайомтеся з нашими пропозиціями та оберіть оптимальний варіант для ваших потреб:

Запитання та відповіді щодо послуги оренди автобуса на 30 осіб


Який максимальний термін оренди автобуса на 30 місць?

Максимальний термін оренди автобуса на 30 місць уточнюється індивідуально залежно від потреб замовника.

Чи можу я вибрати маршрут для групової поїздки на автобусі?

Так, наші клієнти мають можливість вибрати маршрут для групової поїздки на автобусі, а також внести корективи в маршрут у процесі оренди.

Які послуги входять у вартість оренди автобуса на 30 осіб?

Вартість оренди автобуса на 30 осіб включає в себе оренду транспортного засобу, послуги водія, паливо, страхування, а також воду для пасажирів.

Які види платежів приймає компанія Mega Trans під час оренди автобуса на 30 осіб?

Компанія Mega Trans приймає оплату за оренду автобуса на 30 осіб готівкою, банківським переказом або за допомогою банківських карт.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber