Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда автобуса на 40 місць

Оренда автобуса на 40 місць: комфортна та безпечна подорож


Ви плануєте поїздку з великою групою до 40 осіб та шукаєте надійний та комфортабельний транспорт? Ми пропонуємо вам послугу оренду автобуса з водієм, яка забезпечить вам приємні та безпечні пасажирські перевезення.

Незалежно від мети вашої поїздки - чи це корпоративний захід, екскурсія, весілля чи спортивна подія, наш автобус на 40 місць ідеально підійде для вашої групи. У нас ви знайдете все необхідне для комфортного перевезення великої кількості пасажирів.

Комфорт та зручність


При замовленні автобуса на 40 осіб ви отримуєте:

  • Просторий інтер'єр: Наш автобус обладнаний комфортабельними сидіннями, що мають достатньо місця для кожного пасажира. Вам не доведеться відчувати дискомфорт під час подорожі.

  • Кондиціювання: Важливим аспектом комфорту є підтримання оптимальної температури у салоні автобуса. Наш автобус оснащений сучасною системою кондиціювання, яка забезпечить комфортну атмосферу, незалежно від погодних умов зовні.

  • Розважальні можливості: Щоб зробити вашу поїздку приємнішою, в автобусі є різні розважальні опції. Ви зможете насолодитися музикою, переглянути фільми або провести час у приємній атмосфері, користуючись безкоштовним Wi-Fi.


Безпека та надійність


Ваша безпека – наш головний пріоритет:

  • Досвідчені водії: Наші водії мають багатий досвід роботи та бездоганні навички водіння. Вони забезпечать плавну та безпечну поїздку до вашого пункту призначення.

  • Технічний стан: Усі наші автобуси на 40 місць проходять регулярне обслуговування та перевірку перед кожною поїздкою. Ми гарантуємо їхню надійність та безпеку на дорозі.

  •  Страхування: Ми надаємо повну страховку на всі наші автобуси, щоб у разі непередбачених ситуацій ви були захищені.


Гнучкий графік та доступні ціни


Ми готові запропонувати вам гнучкий графік оренди автобуса на 40 місць, щоб відповідати вашим потребам та планам. Незалежно від тривалості вашої поїздки, ви можете вибрати зручний час початку та закінчення оренди.


Тариф:

33 грн/км или 900 грн/час

Трансфер:

  • Трансфер по городу – 3500 грн

  • Бориспіль – 4500 грн

  • Мінімалка – 4000 грн


Ми також пропонуємо конкурентоспроможні ціни на оренду автобуса на 40 місць. Ми розуміємо важливість бюджету під час планування поїздки, тому намагаємося надати доступні варіанти без втрати якості та комфорту.

Замовлення автобуса на 40 осіб


Не пропустіть можливість замовити автобус на 40 осіб для вашої наступної поїздки. Наша команда готова допомогти вам з організацією та забезпечити комфортну і безпечну подорож для всіх учасників вашої групи.

Залежно від розміру вашої групи ми можемо запропонувати Вам комфортабельні та надійні автобуси для Ваших поїздок. Ознайомтеся з нашими пропозиціями та виберіть оптимальний варіант для ваших потреб:

Зв'яжіться з нами зараз, щоб дізнатися більше про нашу послугу оренди автобуса на 40 місць. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання та допоможемо вам зробити замовлення, яке повністю відповідає вашим потребам та планам поїздки.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber