Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда «Мерседес Viano» з водієм

Оренда «Мерседес Viano» з водієм: просте рішення для бізнес-трансферу чи відпочинку


Оренда «Мерседес Viano» з водієм – ефективне рішення для поїздки в інше місто на відпочинок або для бізнес-трансферу. Унікальність автомобіля цього класу в універсальності та одночасно у підвищеній комфортності поїздки. Саме поєднанням цих двох властивостей відзначені автомобілі серії Viano від Mercedes. Ці мінівени надають якість поїздки рівня легкового автомобіля бізнес-класу, але поєднують у собі місткий та зручний салон мікроавтобуса.

Широкі крісла з відкидними спинками – ідеальне рішення для тривалої поїздки за межі міста, а також для їзди міськими вулицями. Зручно використовувати мінівен для ділової або туристичної поїздки на короткі, середні або великі відстані, включаючи переїзд до іншої країни.

Оренда «Мерседес Viano» з водієм: багаж не проблема


Взяти «Мерседес Віано» в оренду для трансферу – оптимальне рішення для поїздки, коли потрібний великий відсік для речей. Багажне відділення салону велике, на повну висоту і ширину корпуса автомобіля. У такому авто можна ставити в багажник:

  • дорожні сумки;

  • великі валізи;

  • нестандартні за довжиною та вагою речі.


Завдяки м'якій підвісці та системі пом'якшення коливань в авто, при дотриманні заходів безпеки, можна перевозити скло, побутову техніку та інші тендітні речі.

Оренда «Мерседес Віано» у Києві для бізнес-зустрічі


Зустріч бізнес-партнерів та підготовка переговорів, підписання контрактів – складне завдання для будь-якого менеджера та відділу компанії. Полегшити логістику таких зустрічей можна, переклавши турботу про транспортне забезпечення гостей на професійного водія. Це дасть змогу отримати максимум вигоди, сконцентрувавши всю увагу на переговорах.

Не менш важлива деталь – ваші ділові партнери будуть користуватися разом з вами автомобілем із салоном бізнес-класу, з додатковими зручностями та кондиціюванням повітря, можливістю зарядити гаджети. А перше враження про людину чи бізнес-партнера, значить багато.

Розміщення в салоні мінівена передбачає можливість розташування крісел пасажирів одне навпроти одного. А це ще один шанс використати перші хвилини зустрічі з користю та одразу ж створити невимушену атмосферу для спілкування сторін. Деякі деталі контрактів можна обговорити вже в дорозі з аеропорту до готелю, не гаючи дорогоцінного часу.

Замовити та оплатити послуги можна онлайн


Для замовлення оренди Viano з водієм достатньо заповнити та надіслати онлайн-заявку на сайті нашої компанії. Фахівцям необхідно повідомити найголовніші дані:

  • прізвище та ім'я замовника;

  • номер телефону для спілкування та підтвердження замовлення;

  • в окремому рядку вказати дату поїздки;

  • за необхідності прописати додаткові вимоги до поїздки, включаючи необхідність встановлення в салоні дитячого крісла або позначення маршруту із зупинками у певних точках – для відпочинку та харчування.


У вікні замовлення також можна вибрати три варіанти розрахунку оплати замовлення:

  • погодинна плата за використання транспортного засобу;

  • плата за подолані кілометри;

  • плата за фіксованою ставкою – доставка в аеропорт тощо.


Діють мінімальні тарифи, тобто базові ціни. Наприклад, для погодинного трансферу мінімальне замовлення складає 3 години поїздки. Є ще один важливий нюанс: під час замовлення необхідно розраховувати маршрут та графік так, щоб час для під'їзду транспорту був не меншим за годину. Цього достатньо для доставки автомобіля замовнику до пункту відбуття. Це максимальний резервний час, але, як правило, всі поїздки виконуються у вказані замовником часові проміжки.

Скільки потрібно заплатити за оренду мінівена


Попередньо вартість замовлення з оренди мікроавтобуса Mercedes Viano можна розрахувати самому, виходячи з тарифних планів: погодинної експлуатації машини або кількості кілометрів, які проїхав автомобіль. Сума за пробіг з урахування кілометрів або за годину часу дещо різниться для різних моделей автомобілів. Її можна дізнатися, вибравши відповідний пункт у формі замовлення.

Скільки необхідно заплатити за оренду мінівена Mercedes Viano у кожному конкретному випадку, уточнять фахівці нашої компанії, погодивши підсумковий рахунок із замовником.

Поїздка у комфортабельному мінівені, за кермом якого – професійний водій, вирішить питання організації трансферу між містами або в межах Києва, у передмісті столиці. Оптимальна ціна, можливість швидкого замовлення, обслуговування новим транспортом, яким керують досвідчені водії. Оренда автобуса з водієм від нашої компанії це надійне та просте рішення для пасажирських перевезень, які залишать тільки позитивні враження від комфорту та обслуговування.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber