Київ
Без вихідніх 8:00-21:00

Оренда автобуса на 32 місця

Комфортний трансфер в автобусі на 32 місця – Mercedes-Benz Tourino


Якщо потрібен автобус на 32 місця, найкраще замовити трансфер на Mercedes-Benz Tourino. Цей туристичний лайнер – один із найзручніших та найбільш комфортабельних автобусів для подорожей, поїздок та трансферів. Вдала комбінація кузовів, що добре себе зарекомендували, а також салонів з підвищеним рівнем комфорту. Все це пропонує автобус від провідного виробника автомобільної техніки у світі – компанії Mercedes-Benz. За деякими оцінками, Tourino вважається наймасовішим автобусом для туристичних подорожей та трансферів у світі. Причому він побив усі рекорди за всю історію автомобілебудування у цій ніші. Така популярність пояснюється вдалим поєднанням міцності, надійності, комфортабельності салону та безпеки експлуатації.

Компанія «Мегатранс» пропонує оренду автобуса з водієм, який виконає пасажирськы перевезення із максимальною безпекою та привезе всіх пасажирів вчасно на кінцеву точку маршруту.

Зручність: всі деталі салону цього автобуса


Тут стандартний набір комфортної подорожі, але він розширений додатковими опціями. Широкі розкладні сидіння допоможуть проїхати сотні кілометрів без додаткового навантаження на спину. Усі крісла обладнані ременями безпеки, які необхідно встановлювати за правилами дорожнього руху.

У салон можна взяти тільки ручну поклажу, оскільки просторий багажний відсік надасть можливість розмістити необхідні речі окремо.

Для того щоб залишатися на зв'язку, можна використовувати Wi-Fi-комунікацію для ноутбука чи для смартфона. Салон також оснащений автономною системою підтримки мікроклімату:

  • власний кондиціонер;

  • система опалення;

  • вентиляція.


Щоб скоротити час у дорозі, можна подивитися на вбудованому в салоні моніторі телепрограми або фільми. Для заряджання смартфонів та інших гаджетів можна використовувати USB-роз'єм зі стандартним живленням.

Підвіска всіх коліс – незалежна, пневматична. Вона забезпечує плавність ходу навіть під час руху горбистою місцевістю, вибоїстою дорогою.

У салоні також є туалет, який стане в нагоді на довгих проміжках шляху без зупинки. Можна використовувати кавоварку та чайник. Саме ці додаткові можливості вказують на те, що цей вид транспорту можна застосовувати для тривалих трансферів на великі відстані.

Для яких цілей можна замовити такий автобус


Насамперед, він зручний для подорожей та трансферів на тривалі відстані – мінімум за межі міста та для переміщень країною. Додаткові опції комфорту дозволяють використовувати транспорт для поїздок за кордон, практично для безперервного шляху на сотні кілометрів країнами Європи.

Комфортабельність салону дуже знадобиться для туризму, організації екскурсії або для виїзду на спортивні змагання з великим колективом.

Перевага замовлення трансферу у нас – можливість ретельної та якісної підготовки рейсів, де за кермом авто працює професійний водій, який добре володіє дорожньою ситуацією. Всі логістичні завдання, у тому числі з організації місця збору, паркування, зупинок у шляху для відпочинку можна перекласти на нашу компанію. Ми заздалегідь сплануємо ідеально підходящий маршрут для пасажирів та організаторів. Ціна такого трансферу залежатиме лише від побажань замовника. Ми розраховуємо вартість за точними та справедливими показниками:

  • використаний час оренди транспорту;

  • подолана відстань.


Тому ми пропонуємо клієнтам лише комфортні та оптимальні за витратами поїздки.

Незалежно від того скільки місць вам потрібно, 1-3, 10, 15 та більше, ми підберемо комфортне авто чи автобус, в якому вистачить місця для вас та вашого багажу.

У нас є вибір автобусів для будь-якого розміру групи. Якщо ви шукаєте менший транспорт для невеликої групи, пропонуємо вам переглянути наші пропозиції з оренди автобуса на 1-3 місця або автобус на 10 місць. Якщо вам потрібен більш компактний автобус, ми рекомендуємо вам орендувати автобус на 15 місць.

Як замовити трансфер на комфортабельному та безпечному автобусі


Менеджери компанії «Мегатранс» приймають замовлення на оренду автобуса на 32 місця телефоном або іншими комунікаціями, які доступні замовнику. На нашому сайті вказані контактні телефони для оформлення замовлень. Також можна зробити замовлення, передавши повідомлення в один із облікових записів месенджерів, соціальних мереж або комунікаційних майданчиків:

  • Facebook;

  • Instagram;

  • Viber;

  • Telegram.


Крім того, можна вказати ім'я, номер телефону та чекати зворотного дзвінка. Фахівці компанії передзвонять за вказаним номером та оформлять замовлення на поїздку. Вони узгодять всі деталі маршруту, підкажуть краще рішення з логістики.
(097) 260-67-57
Кнопка Viber